whycomputer.com >> Интернет познания >  >> средства

Как да получите всички символи на Mario Kart за Wii

"Mario Kart Wii" разполага с 16 нови състезателни писти и 16 класически или ретро курса от по-ранни игри "Mario Kart". В началото на "Mario Kart Wii" можете да се състезавате с 12 популярни Nintendo герои, включително Марио, Луиджи и Donkey Kong. Като спечели състезания в режим на Гран При на един играч и завърши Времевите изпитания, още 12 символа могат да бъдат отключени като състезатели. Всеки герой се класифицира като малък, среден или голям, а неговият размер определя превозните средства, които той може да използва в състезанията.

Гран при -

Първо място в 50 куб. За да отключите King Boo.

Завършете 50cc Lightning Cup на първо място, за да спечелите Diddy Kong като игрален герой.

Първо място в 100cc Leaf Cup, за да отключите Dry Bones. Завършете специалната купа от 150cc на първо място, за да отключите Daisy като състезател.

Спечелете класиране на една звезда или по-добре във всяка от осемте 50cc чаши, за да отключите Baby Daisy. една звезда или по-добра във всяка от куповете Banana, Shell, Leaf и Lightning на 100cc, за да отключите Bowser Jr. като състезател.

Вземи по една звезда или по-добре във всяка от осемте чаши Mirror Class, за да отключиш Rosalina.

Пробно време

Играй 16 различни курсове в Time Trial, за да отключите Birdo.

Състезавайте се по всички 32 курса на Time Trial, за да спечелите Toadet

Отключете духа на експертния екип на четири от курсовете на Time Trial, за да спечелите Funky Kong като състезател.

Отключете осемте духа на експертния персонал, за да изиграете Baby Luigi

Съвети

Можете също да отключите Rosalina, като състезавате 50 пъти в "Mario Kart Wii", когато имате файл за запазване на "Super Mario Galaxy" на вашия Wii. P> Mirror Class се отключва, когато поставите първо във всяка от осемте чаши в 150cc.

Призраците на експертния персонал се отключват, като завършат курсовете на Time Trial с особено добри времена; точното време варира от курса до курса, но обикновено е с 3 до 6 секунди по-бързо от нормалното време за дух на персонала